Etkinlik Bilgisi
  • Son Kayıt Tarihi: 20/11/2018

  • Etkinlik Tarihi: 03/12/2018

  • Adres: Eskişehir Yolu 10.Km No:276
    Çankaya
    06530

  • Şehir: Ankara

  • Paylaş:

Etkinlik Adresi

03 ARA
Uluslararası Büyük Veri, Derin Öğrenme ve Siber Terörle Mücadele Kongresi
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Kongre, Gazi Üniversitesi ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) işbirliğiyle düzenlenmektedir.


Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Gazi Üniversitesi ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) işbirliği ile düzenlenen Uluslararası Büyük Veri, Derin Öğrenme ve Siber Terörle Mücadele Kongresi 3-4 Aralık 2018 tarihlerinde Ankara BTK Konferans Merkezinde gerçekleştirilecektir.


Bu uluslararası konferansımızın temel amacı; üniversite, kurum, şirket, topluluk, ajans, dernek, vakıf ve enstitülerde çalışanlar, araştırmacılar, bilim insanları ve uzmanların, Büyük Veri, Derin Öğrenme ve Siber Terörle Mücadele konularında son gelişmelerin aktarılabileceği bir ortam sunmak, fikirlerin, iyi örneklerin, deneyimlerin ve çözümlerin paylaşılmasını sağlamak, ortak ve yeni fikirlerin ve çözümlerin üretilebileceği eşsiz bir ortam oluşturmaktır.


Kongrenin resmi dili İngilizce olup Türkçe yapılan sunumlara da yer verilecektir. Sınırlı miktarda da olsa çeviri hizmeti katılımcılara sunulacaktır.


BTK’nın desteğiyle konferansa katılım ücretsizdir. Katılım için kayıt yaptırılması zorunlu olup kapasite ile sınırlıdır.


Konferans kapsamında; ürün tanıtımları için firmalara fırsat verilmektedir. Firmaların stand açmalarına, iyi uygulamaları katılımcılarla paylaşmalarına imkan sunulmakta ve sponsorluk kabul edilmektedir.

Kongremizle ilgili daha detaylı bilgi almak, kongre programını görmek, kayıt yaptırmak veya iletişime geçmek için web sayfamızın ilgili sekmeleri ziyaret ediniz.

Konferansta görüşmek üzere.


Konferans Düzenleme Kurulu


Etkinlik programı için tıklayınız.© 2017 Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - Tüm Hakları Saklıdır. Bilişim Sistemleri Dairesi Başkanlığı